2015 m. birželio 11 dieną Pakruojyje vyko TS-LKD Pakruojo skyriaus visuotinis ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas.

2015 m. birželio 11 dieną Pakruojyje vyko TS-LKD Pakruojo skyriaus visuotinis ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas. Patvirtintos skyriaus revizorės ir pirmininkės ataskaitos. Antrai kadencijai perrinkta skyriaus pirmininkė Erika Kižienė, pirmininko pavaduotojai P. Karvelis, V. Jurdeliūnienė, J. Korsakienė. Naują TS-LKD Pakruojo skyriaus naujos sudėties aktyvą galite rasti čia.

 

 

 

2015-05-15 „Sidabrinės šarmos“ jubiliejus

Gegužės 15 d. į šventinį koncertą pakvietė  moterų vokalinis ansamblis „Sidabrinė šarma“  (vadovas Methardas  Zubas).

 

„Ansamblio „Sidabrinė šarma“ stiprybė – meilė dainai, pagarba scenai ir žiūrovui. Kolektyvui pavyko su klausytojais užmegzti stiprų ryšį. Ilgus metus glaudžiai bendradarbiaujant su TS-LKD Pakruojo skyriumi ir LPKT sąjunga įgyvendinta nemažai projektų, dalyvauta gausybėje renginių. Populiarumą pakruojiečių tarpe paliudijo ir pilnutėlė salė žiūrovų, koncerto pabaigoje visus sveikinimus ir linkėjimus sudėjusi į nuoširdžiai sudainuotą „Ilgiausių metų“.

Scenos koleges veiklos 10-mečio proga taip pat sveikino Linkuvos kultūros centro Pašvitinio laisvalaikio salės vokalinis ansamblis (vadovė Danutė Maižiuvienė); Šiaulių rajono Meškuičių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Viltis“ (vadovė Rasa Zelbienė); Šiaulių rajono Kuršėnų kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Svaja“ (vadovė Birutė Lazdauskytė).

Balsingąsias dainininkes pagerbė Seimo narys Vitalijus Gailius, meras Saulius Gegieckas, mero pavaduotojas Gediminas Grybė, administracijos direktorė Erika Kižienė, administracijos direktorės pavaduotojas Marius Senulis, Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Birutė Vanagienė, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Pakruojo filialo pirmininkė Zita Vėžienė,  Tėvynės sąjungos -Lietuvos krikščionių demokratų partijos narės Marytė Liubauskienė iš Pašvitinio ir Genovaitė Kriščiūnienė iš Rozalimo, TS-LKD Pakruojo sk. pirmininkė Erika Kižienė, vicepirmininkė Vida Jurgeliūnienė ir skyriaus sekretorius Svajūnas Kižys. Pastarieji įteikė Andriaus Kubiliaus sveikinimą. Kadangi ansamblietės yra labai aktyvios, dalyvauja įvairiuose renginiuose, joms padėkoti susirinko būrys įvairių organizacijų, draugijų atstovų.

Irenos Degutienės padėka

Mieli Bendražygiai,

Pasibaigus įtemptoms, pilnoms susitikimų ir diskusijų savaitėms, nuoširdžiai dėkoju Jums visiems už palaikymą partijos pirmininko rinkimuose. Dėkoju taip pat visiems konkurentams – Laimai Andrikienei, Mantui Adomėnui, Gabrieliui Landsbergiui, Jurgiui Razmai, Emanueliui Zingeriui. Džiaugiuosi, kad TS-LKD partijos lyderio rinkimai tapo ne pasistumdymu kovoje dėl posto, o galimybe peržvelgti jau nueitą kelią ir diskutuoti apie vertybines gaires, kuriomis vadovaudamiesi kursime ne tik savo partijos dabartį ir ateitį, tačiau ir kviesime aplink mus telktis Lietuvos žmones.

Esame brandi bendruomenė, galinti didžiuotis savo vidiniais demokratiniais rinkimais. Turime tvirtus pagrindus ir pastarasis laikas tik sustiprino mus.
Ačiū Jums visiems – parėmusiems bei padėjusiems organizuoti susitikimus, visiems atėjusiems į juos, atsiliepusiems į kvietimą diskutuoti ir kalbėtis. Ačiū visiems, kurie atliko sudėtingą ir daug laiko bei pastangų reikalaujantį partijos pirmininko rinkimų organizacinį darbą.

Nuoširdžiai linkiu Gabrieliui Landsbergiui sėkmės vedant partiją – kviečiu kiekvieną prie to prisidėti ir jam padėti. Tik susitelkę įveiksime visus iššūkius!

untitled

Nuoširdžiai –
Irena Degutienė

Padėkos laiškas

Mieli Bendražygiai,

dėkoju už palaikymą ir išreikštą stiprų pasitikėjimą nuoširdžiam atsinaujinimui, ačiū už patarimus, pastabas bei pamokas, kurias teko išmokti šių, kiekvienam iš mūsų svarbių rinkimų metu. Jūsų išreikštas pasitikėjimas įpareigoja dirbti, kad mūsų bendruomenė taptų atviresnė ir gebėtų ne tik susigrąžinti pasitikėjimą ne tik tų, kurie nuo mūsų nusisuko, bet ir tų, kurie šiandien ima ieškoti politinės bendruomenės, kuria galėtų pasitikėti.

Vertinu Irenos Degutienės pasiūlytas idėjas, išmintį ir patirtį, todėl džiaugiuosi, kad ji priėmė kvietimą dirbti išvien ir būti mano pirmąja pavaduotoja. Kartu vienydami ir telkdami tapsime stipria, atvira ir laiminčia bendruomene.

Kviesdamas bendram darbui linkiu bendrystės ir tikėjimo Lietuva!

-- 15-03-25CdpLandsbergis12

Nuoširdžiai Jūsų,
Gabrielius Landsbergis

Preliminariais duomenimis, naujasis TS-LKD pirmininkas – Gabrielius Landsbergis

 

Suskaičiavus Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininko rinkimų antrojo turo balsavimo preliminarius duomenis aiškėja, kad TS-LKD nariai partijos vadovu nori matyti  Europos Parlamento narį Gabrielių Landsbergį.

g.l.

„Sveikinu Gabrielių Landsbergį su pergale šiuose rinkimuose, o visus TS-LKD narius – išrinkus naująjį partijos pirmininką. G. Landsbergis antrajame ture surinko 5192 balsų, už Ireną Degutienę balsavo 4094 TS-LKD nariai. Džiaugiuosi, kad rinkimų antrajame ture partiečiai buvo tokie pat aktyvūs kaip ir pirmajame“, – sakė TS-LKD vykdomoji sekretorė Monika Navickienė.

Antrajame ture balsavo 9290 TS-LKD nariai.

Balsavimo rezultatus dar turi patvirtinti TS-LKD Centrinė balsavimo komisija, kuri rinksis antradienį.

TS-LKD pirmininkas renkamas dviejų metų kadencijai.

 

Preliminarūs rinkimų rezultatai:

Iš viso balsavo – 9290 nariai.

Irena Degutienė: 4094 (44 proc.)

Gabrielius Landsbergis: 5192 (56 proc.)

Duomenis atsiuntė: 60 iš 60 vietinių balsavimo komisijų.

 

TS-LKD pirmininko rinkimuose II turas

Sveiki. Balsuoti TS-LKD pirmininko rinkimuose II ture galimybė yra TS-LKD Pakruojo skyriaus būstinėje Pakruojyje, Vytauto Didžiojo 76-27 2015 m. balandžio 24 d. (penktadienį)  9.00 – 16.00;

ir 2015 m. balandžioo  25 d. (šeštadienį) 17.00 – 18.00;
I.G.
images
VBK (Vietinės rinkimų komisijos) sudėtis:
Kazimieras Raila – pirmininkas;
Vida Jurgeliūnienė;
Zita Gaiūnienė;
Dovilė Kupčiūnienė;
Erika Kižienė;
Genė Juodytė.
http://pakruojis.tsajunga.lt/?p=643

 

2015 m. balandžio 17-19 dienomis TS – LKD partijos pirmininko rinkimai

 

2015-04-09 TS-LKD Pakruojo skyriaus Tarybos posėdyje nutarta, kad  TS-LKD partijos pirmininko rinkimų pirmasis turas bus organizuojamas sekančiai:

Pakruojyje TS-LKD Pakruojo skyriaus būstinėje Vytauto Didžiojo g. 76-27,

2015 m. balandžio 17 d. (penktadienis) nuo 9.00 iki 16.00 val.

 2015 m. balandžio 19 d. (sekmadienis) nuo 9.30 iki 12.00 val.

 

SVARBU:
Visi nariai, negalintys numatytu laiku balsuoti savo skyriuose, turi  galimybę iš anksto – balandžio 13-14 dienomis nuo 9.00 iki 19.00 balsuoti TS-LKD centrinėje būstinėje (L.Stuokos-Gucevičiaus 11). Informuokite apie tai savo skyrių narius ir priminkite, kad su savimi turėtų nario pažymėjimą, asmens tapatybės kortelę arba pasą.